15:15, 02 Жовтня 2020

У Володимирі-Волинському вітали містян поважного віку

1 жовтня в усьому світі відзначають День людей похилого віку. Ця дата покликана звернути увагу на проблеми та потреби старшого покоління, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці за чиїми плечима нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною їхні скроні. Відбулась урочиста зустріч із містянами поважного віку і у міській раді.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Підростаюче покоління зараз мало замислюємося над тим, хто ж такі “особи поважного віку”, і чим мають завдячувати їм, – зазначив під час зустрічі міський голова Петро Саганюк. – Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним. А їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість, які вони із задоволенням передають своїм дітям».

А також побажав присутнім міцного здоров’я, добра, радості, миру, а також  сил та наснаги ще багато років дарувати тепло своїх посмішок рідним людям.

Також у цей день заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Володимир Коломий побував у стаціонарному відділенні постійного проживання, територіального центру соціального обслуговування, вручивши його мешканцям до святкового столу солодощі та фрукти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: