21:47, 19 листопада 2021

У Володимирі-Волинському вітали аграріїв громади

19 листопада вперше у Володимир-Волинській міській раді з професійним святом привітали  працівників сільськогосподарської галузі громади. Адже тепер громада – це не лише місто, а і сільські населені пункти, на землях яких трудяться працьовиті аграрії.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Міський голова Ігор Пальонка звернувся з вітальним словом до представників цієї почесної професії:

«Дуже приємно, що у громаді є такі підприємства, які наповнюють бюджет та забезпечують робочі місця. Від себе особисто дякую вам та вашим колегам і керівникам за вашу працю. Бажаю міцного здоров’я, нехай у сім’ях панує достаток, любов, повага, злагода, нехай Бог допомагає і погода сприяє хорошим врожаям. Бажаю щоб праця приносила задоволення, адже робота із землею – це  завжди виклики та ризики, але, спостерігаючи за досягненнями, які мають наші аграрії, ми щиро радіємо та пишаємось разом із вами».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства подякою міського голови та грошовою премією нагородили:

Володимира Борозовця – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТзОВ «П’ятидні»;

Сергія Квашука – голову фермерського господарства Квашука С.В;

Петра Лавренчука – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва фермерського господарства «Євгена Шелепіни»;

Юрія Мазурка – головного механіка фермерського господарства«Західний Буг»;

Сергія Федчука – лікаря ветеринарної медицини фермерського господарства «ПАН ПРОДУКТ»;

Ларису Цепко – головного зоотехніка ТОВ «Луцька аграрна компанія».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: