20:21, 22 Жовтня 2020

У Володимирі-Волинському утеплюють дах адмінбудівлі

У місті триває утеплення даху адміністративно-виробничого приміщення управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Підприємство знаходить нові можливості економити і отримувати додаткові фінанси, які потім використовує на потреби господарства.

Так і в цьому випадку роботи проводяться за власні кошти водоканалу, отримані від збільшення обсягів реалізації води, а також за рахунок надходжень від нових видів діяльності. Зекономило підприємство і на зменшенні втрат води (в середньому на 18 відсотків).

Гроші у водоканалі вирішили спрямувати на ремонт даху приміщення. Вартість робіт – 713 тисяч гривень, виконує їх львівська фірма “Промматеріал”.

Основне покриття даху – напилення жорстким пінополіуританом товщиною 5 сантиметрів, яке зверху покривається напилювальною двокомпотеннтною мембраною для захисту від механічних пошкоджень та впливу ультрафіолету.

Якщо порівняти вказане покриття із утепленням мінеральною ватою, то 5 сантиметрів пінополіуритану дорівнює 15 сантиметрам мінвати.

«В процесі робіт використовується спеціальне обладнання, з допомогою якого на поверхню покрівлі майстри наносять безшовний шар розпиленням ППУ. Піна заповнює порожнечі і утворює монолітне покриття. Переконаний, що ця технологія виправдає себе й таким чином ми зможемо врятувати приміщення від руйнування, зберегти тепло і, відповідно, забезпечити  комфортні умови для наших працівників», – зазначив керівник підприємства Сергій Луцюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: