15:59, 08 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському триває відкритий конкурс на кращу концепцію капітального ремонту площі Героїв

Відповідно до рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради оголосили відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію капітального ремонту Площі Героїв, який триває з 3 по 29 грудня 2021 року.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Конкурс проводять з метою визначення найкращої концепції капітального ремонту площі Героїв у місті Володимирі-Волинському та для того, аби знайти найкраще просторове та композиційне рішення площі  із збереженням довколишнього історичного середовища, з урахуванням вимог “Історико-архітектурний опорний план та проект зон охорони пам’яток м. Володимир-Волинський Волинської області”. Ділянка проєктування орієнтовною площею 2,5 га розташована у центральній частині міста.

Основні завдання конкурсу:

– запропонувати нову концепцію облаштування площі Героїв;

– врахувати наявну містобудівну ситуацію, в тому числі вуличну мережу, наявні будівлі, що формують простір площі, інженерні мережі і споруди на ній;

– врахувати вимоги “Історико-архітектурний опорний план та проект зон охорони пам’яток м. Володимир-Волинський Волинської області”;

– врахувати можливість реконструкції житлової та громадської забудови по периметру площі;

– розробити пропозиції з благоустрою та озеленення території з використанням елементів ландшафтного дизайну, малих архітектурних форм (вуличні меблі, елементи освітлення тощо);

–  створити умови для відпочинку мешканців та гостей міста;

– покращити транспортні та пішохідні зв’язки між наявними об’єктами, подати рішення організації руху пішоходів (спец транспорту) на проєктній території;

– передбачити місце для проведення культурно-масових заходів та новорічних святкувань;

– передбачити безбар’єрність та комфортність пересування ділянкою для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.

Конкурсанти мають комплексно підійти до вирішення завдання не переобтяжуючи міський простір.

З вимогами до оформлення та подачі конкурсного проєкту, його графічної та цифрової частини, можна ознайомитись за посиланням. 

Призовий фонд конкурсу складає 120 000  грн. Визначили три премії за перші 3 призові місця:

1 премія – 50 000 грн.

2 премія –  40 000 грн.

3 премія – 30 000 грн.

До закінчення терміну подачі проєктів автор/авторський колектив має подати повний комплект конкурсного проєкту (планшет у друкованому та електронному вигляді, пояснювальну записку у друкованому та електронному вигляді, додаткові матеріали (за наявності), попередню згоду автора на використання твору (в цілому або в частині) та декларацію авторства) організатору конкурсу через поштову відправку або особисто за адресою: відділ містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, вул. Устилузька, 17, другий поверх, м. Володимир-Волинський, 44700.

У разі подання неповного комплекту конкурсного проєкту він не подається на розгляд конкурсного журі.

Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою обов’язково також надсилається на електронну адресу: vol.arch@ukr.net (у темі листа вказати шифр конкурсного проєкту).

Телефон для довідок: (03342) 34954. Останній термін подачі конкурсних проєктів – до 17:00 29 грудня 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: