15:30, 30 листопада 2021

У Володимирі-Волинському створять генеральний план громади

30 листопада міський голова Ігор Пальонка провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, під час якої заслухали короткі звіти про пророблену роботу та стан справ у різних сферах громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як повідомила генеральний директор КП «ЦПМД» Катерина Чубок, 29 листопада відбувся аукціон по передачі приміщення під аптеку в районі «цукрового заводу». На думку Катерини Василівни, кількість захворюваності на Covid-19 зменшується, відтак 277 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні, з них 233 – жителі міста та 44 жителі району. Провели майже 36 тис. вакцинацій, з них двома дозами вакцинували 16 300 осіб, що становить більше 50  відсотків від загальної кількості мешканців.

Медичний директор ТМО Віталій Баюн розповів про виконання ремонтних робіт у головному корпусі, а саме у новому інфекційному відділені, що має завершитись до нового року, в операційній та у приміщенні, де має встановлюватись мамограф. У «ковідному» відділенні перебувають 88 пацієнтів, з яких 80 – з підтвердженим діагнозом. Також медичний директор зазначив, що медики дуже вдячні та задоволені медичною формою, наданою містом-партнером Цвікау.

Міський голова Ігор Пальонка доручив начальнику ЦНАПу Аллі Троць розподілити працівників до Ласківського старостинського округу для надання адміністративних послуг у зв’язку з відпусткою старости, тому є бачення створити в окремі дні графік прийому громадян.

Начальник управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів Андрій Трофимук поінформував про представлення моделі та схеми організації дорожнього руху, яке відбудеться 30 листопада о 15:00 у нижньому залу МВК. 1 грудня відбудеться конкурс зі встановлення пам’ятника Воїнам, які загинули від агресії Російської Федерації.

Проводиться робота зі створення генерального плану громади, про що повідомляють керівникам великих підприємств громади. Після засідання виконавчого комітету проводять інформування учасників конкурсу з реставрації центральної площі про внесення нових умов конкурсу. Сам конкурс має відбутися в кінці грудня.

За інформацією начальника управління з гуманітарних питань Оксани Бігун, на сьогоднішній день із 33 попередньо відсторонених викладачів, залишилось лише 16. У музичній школі всі викладачі повернулися до роботи. За сприятливих карантинних умов планується ряд заходів та змагань. Міський голова попросив розглянути можливість наступного року перевести котельню школи села Ласків на тверде паливо.

Муніципальна варта працює над запобіганням адміністративних порушень та порушень правил благоустрою. Через значну кількість звернень та зауважень, щоденно інспекторами відділення муніципальної варти проводяться рейди поблизу спортивного комплексу міста, – зауважив керівник муніципальної варти Андрій Книш.

Міський голова Ігор Пальонка зауважив керівництву КП «Полігон», що  від мешканців надходить велика кількість звернень щодо вивезення сміття та регулювання освітлення у ранішній та вечірній час. Також очільник громади звернувся до начальника управління інфраструктури Ігоря Возного, з проханням проконтролювати баланс бруківки, яка є в задовільному стані та може використатись повторно для дрібних потреб мешканців громади.

Ігор Пальонка зауважив, що 9 грудня вступає в силу постанова, яка вимагає обов’язкового вакцинування працівників органів місцевого самоврядування. Також анонсували наступне чергове засідання міської ради, основною темою якого буде планування бюджету 2022 року.

“Хотілось би відмітити, що енергоносії є дороговартісними, тому є встановлені ліміти, які ми зобов’язані виконувати, відтак прохання до всіх органів ощадливо використовувати енергоресурси”, – наголосив очільник громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: