11:58, 29 Квітня 2020

У Володимирі-Волинському стартує прийом проектів для участі в Громадському бюджеті

З 1 травня до 1 червня проводитимуть прийом проектів для участі в Громадському бюджеті міста Володимира-Волинського.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Розмір фінансування малого громадського проекту становить від 10 до 100 тисяч гривень, великого – від 100,001 тисячі до 500 тисяч гривень. Проекти-переможці будуть реалізовані за кошти міського бюджету у 2021 році. Загальний обсяг видатків, який планують спрямувати на реалізацію проектів, – 2,18 мільйона гривень, з яких на малі проекти спрямують 654 тисячі гривень, на великі – 1,526 мільйона гривень.

Для того, щоб подати проект, потрібно презентувати ідею, яка б відповідала пріоритетним напрямкам, розміщеним за посиланням, заповнити аплікаційну форму за посиланням та зібрати 10 підписів на підтримку малого проекту або 20 – на підтримку великого.

УВАГА, ЗМІНИ! Подати проект може фізична особа, яка досягла 18 річного віку (станом на дату подання проекту), є громадянином України та створила ідею щодо покращення міста Володимира-Волинського.

На проекти, які реалізовуватимуться у бюджетних установах, органах самоорганізації населення, на прибудинкових та прилеглих територіях багатоквартирних будинків, кошти Громадського бюджету (бюджету участі) не виділяються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: