18:23, 25 листопада 2021

У Володимирі-Волинському рятувальники отримали нову амуніцію

25 листопада рятувальники Володимира-Волинського отримали плаваючу мотопомпу, автомобільні шини, паливно-мастильні матеріали, пожежні чоботи та пожежні рукави на суму понад 166 тисяч гривень. Нове оснащення, придбане за рахунок комплексної  місцевої програми, надзвичайникам урочисто вручив міський голова Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Начальник Володимир-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області В’ячеслав Процюк розповів про ряд незручностей, які були усунені завдяки придбанню цього обладнання:

“Ми щиро вдячні органам влади, міському голові, депутатському корпусу, який підтримав нас, адже відтепер рятувальники будуть готові до стихійних лих, зможуть застосовувати водовідкачуючу помпу у будь якому місці та на значній глибині. А нова гума для пожежного автомобіля допоможе виконувати складні операції у важкодоступних місцях”.

Міський голова Ігор Пальонка побажав  команді легкої служби та щоб придбані речі їм у цьому сприяли:

“Весь депутатський корпус та я особисто підтримуємо ваш пожежно-рятувальний підрозділ, оскільки прикро, що держава не може повністю забезпечити усім необхідним надзвичайників. Оскільки 7-а ДПРЧ базується у Володимирі-Волинському, в центрі великої громади, у центрі району, є бачення вас підтримувати, тим паче, що є налагоджена тісна співпраця між керівництвом частини та  пророблена результативна важка робота”.

Отримане обладнання допоможе рятувальникам ефективніше виконувати поставлені завдання з ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру та надавати допомогу постраждалим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: