20:19, 19 Серпня 2021

У Володимирі-Волинському розподілили кошти одноразової грошової допомоги

18 серпня відбулося засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. На розгляд комісії, яку очолює керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, винесли сім питань порядку денного.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час засідання підтримали звернення 31 мешканця Володимир-Волинської громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог. На ці цілі виділять 55 тисяч гривень.

Члени комісії підтримали 6 звернень громадян  щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 16 тисяч  гривень.

Додатково комісія вирішила виділити на допомогу 5 важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років включно 30 тисяч гривень.

Під час засідання члени комісії погодили рішення щодо призначення жительці міста одноразової грошової допомоги на поховання батька у розмірі 884,37 гривні.

Розглянувши звернення голови міськрайонної ради організації ветеранів війни і праці Володимира Сєдого, члени комісії вирішили запропонувати виконавчому комітету виділити ветеранській організації кошти для часткової оплати комунальних платежів та організаційну діяльність у сумі 7610 гривень.

Позитивне рішення комісія ухвалила і щодо звернення голови ГО «Берег надії» Олени Кандиби про виділення коштів на статутну діяльність. Таким чином з місцевого бюджету на діяльність організації виділять 5500 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: