22:33, 20 Квітня 2021

У Володимирі-Волинському розподілили державну соціальну допомогу

20 квітня відбулося засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

У ході проведення засідання підтримали звернення 38 мешканців Володимир-Волинської громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. За результатами їх розгляду на ці цілі виділять 63 200 гривень.

Члени комісії підтримали 8 звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 14 500 гривень.

Додатково комісія вирішила 78 тисяч гривень виділити на допомогу 11 важкохворим дітям.

У ході проведення засідання розглянули  три звернення жителів Володимир-Волинської громади щодо надання субсидій.

За результатами їх розгляду двом заявникам призначені субсидії, а одному відмовили згідно пп.3, п.14 Положення про порядок призначення житлових субсидій та п’ятьом відмовили згідно п.119.

Під час засідання ухвалили рішення про виділення коштів для відзначення 4 членів Володимир-Волинської організації ветеранів війни і праці України з нагоди ювілею 90 років, на що спрямують 1200 гривень.

Присутні проголосували про відзначення грошовою допомогою 5 членів організації ветеранів Державної прикордонної служби України у м. Володимир-Волинський у розмірі 300 гривень.

Ухвалили також рішення про надання допомоги на поховання в загальній сумі 884,37 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: