22:44, 24 Лютого 2021

У Володимирі-Волинському реалізовуватимуть проект з розвитку туризму

Володимир-Волинська міська рада пройшла конкурсний відбір проекту «Розробка методології маркування історичних атракцій в малих містах України. Культурна інтервенція в минуле заради подорожі в майбутнє».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Це можливість вже в цьому році зробити Володимир-Волинський зручнішим для мешканців і туристів шляхом поєднання історико-культурних локацій в єдиний унікальний креативний простір.

Конкурс оголошений Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України в партнерстві з Державним історико-культурним заповідником міста Острога за підтримки Українського культурного фонду.

Ідея проекту полягає у розробці методології маркування туристично-привабливих об’єктів малими пластичними формами та їх об’єднання. Навчально-методологічною базою для мультиплікації досвіду є Державний історико-культурний заповідник міста Острога.

Проект спрямований на розвиток туризму у територіальних громадах з центрами у малих містах.

Кожне мале місто, селище України має свою унікальну історико-культурну спадщину, яка може стати конкурентною перевагою у розвитку. Виявити цю перевагу, творчо оформити, розробити пропозиції для туриста – важливі завдання, які громади, відібрані для участі, зможуть реалізувати з допомогою професійних дизайнерів, художників, архітекторів.

Володимир-Волинський увійшов у список відібраних громад, які продемонструють історичну цінність свого міста, туристично-привабливі локації, пов’язані з місцевими легендами та оповідями. Участь у реалізації проекту сприятиме міжкультурному діалогу та підтримці культурного розмаїття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: