19:49, 11 Червня 2021

У Володимирі-Волинському радилися щодо ремонту доріг громади

11 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулась робоча зустріч міського голови Ігоря Пальонки та першого заступника Ярослава Матвійчука з керівництвом Служби автомобільних доріг, за участю народного депутата Ігоря Гузя.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

За «круглим столом» учасники зустрічі обговорили поточні та заплановані ремонтні роботи доріг державного та національного значення, котрі пролягають територією Володимир-Волинської громади. Після цього відбулась виїзна нарада і огляд вулиці Устилузької, де саме розпочали вкладати фінішне асфальтне покриття.

«Це дуже важлива подія для нашої громади. Адже усі ми з нетерпінням чекали на завершення ремонтних робіт на вулиці Устилузькій, аби нарешті нашим мешканцям було зручно пересуватись цією вулицею, як автомобілем, так і пішки. Саме тому виділяємо із місцевого бюджету кошти на облаштування тротуарів із бруківки, оскільки у проект даної дороги пішохідна частина не увійшла. А нові зупинки польського виробництва, які встановить підрядна організація, покладуть початок у нашому місті оновлення усіх зупинок громадського транспорту. Вважаю, що ремонт доріг – це чудова інвестиція у розвиток нашої громади», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Нагадаємо, що ремонт дороги від Володимира-Волинського до Устилуга відбувається у рамках польсько-українського проекту. Ремонтні роботи на автошляху розпочались іще минулого року. Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, є сподівання, що вкладання фінішного асфальтобетонного покриття разом із розміткою, зупинками та освітленням завершать до початку липня.

«Переконаний, що на цьому об’єкті все буде зроблено на належному рівні. Окрім цього, у нас ще є багато планів взаємодії із Укравтодором та Службою автомобільних доріг, а саме – дорога із Благодатного до Іванич, з Верби до Турійська та вулиця Зимнівська, щодо якої є принципова позиція на державному рівні розпочати капітальний ремонт, який включатиме тротуари, зупинки та вуличне покриття, уже цього року», – додав народний депутат Ігор Гузь.

На ремонт вулиці Зимнівської за кошти місцевого бюджету виготовили документацію і уже оголосили тендер. Також у громаді працюють над ремонтом доріг комунального значення у місті та на сільській території, зокрема оголосили тендер на вулицю Павлова та уже провели тендер на вулицю Озерну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: