15:29, 24 листопада 2021

У Володимирі-Волинському привітали 95-річну довгожительку

23-го листопада жителька Володимира-Волинського Ольга Гапонюк відзначила 95-літній ювілей.  З цієї нагоди заступник міського голови Андрій Гудим завітав до ювілярки, аби привітати її, вручивши подяку міського голови та грошову допомогу.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

“Ольго Мефодіївно, ми вас щиро вітаємо зі знаковим ювілеєм. Бажаємо надалі залишатись бадьорою, енергійною, здоровою. Нехай весь життєвий досвід, який ви плекаєте, передається всім близьким та найріднішим. Нехай кожен наступний рік минає при здоров’ї, злагоді, в добрі та мирі”, – зазначив Андрій Гудим у вітальному слові.

Долучились до привітань на адресу ювілярки і заступниця начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич разом із завідувачкою відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова. Гості побажали Ользі Мефодіївні міцного здоров’я, життєвої наснаги та подарували кошик з продуктовим набором.

Ольга Гапонюк розповіла, що головним її багатством є дочка, 12 внуків та правнук. Так склалось, що одна з дочок передчасно пішла з життя, тому жінці довелось замість матері виховувати своїх трьох внуків, які нині проживають за кордоном та частенько телефонують до бабусі. У післявоєнний час у віці 18-ти років пані Ольга працювала сестрою-господаркою у хірургічному відділенні лікарні, тривалий час працювала на швейній фабриці.

Поділилась ювілярка і секретом свого довголіття, який вона вбачає у тому, що потрібно завжди бути задоволеним роботою, своїм оточенням. Також довгожителька вважає, що саме спочила дочка її оберігає. Ольга Мефодіївна мешкає сама, тому тішиться опікою та щиро вдячна територіальному центру, а особливо соціальній працівниці Людмилі Бобін за допомогу, чуйність та уважність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: