22:15, 28 Вересня 2021

У Володимирі-Волинському прокладають новий водогін на одній із вулиць

Розпочалися роботи з укладання нового водогону, який дозволить стабілізувати тиск води на вулиці Володимира Великого.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Учора на цьому об’єкті розпочались підготовчі роботи, а вже сьогодні, 28-го вересня, працівники проклали перші метри нового водогону. Представники підрядної організації, комунальних служб та енергопостачаючих підприємств обговорили послідовність укладання водогону від водопровідного колодязя по вулиці Кобилиці через вулиці Григорія Косинки, Гуденка, Георгія Проскури до підвищувальної установки, розташованої поблизу житлового будинку на вулиці Володимира Великого, який допоможе стабілізувати тиск води за рахунок нового водопроводу, а також під’єднати до нього вищевказані вулиці.

Протяжність нової мережі становить 726 метрів, діаметр труби – 110 мм. Роботи проводить ТзОВ «ЗахідбурІнвест», який здійснює безтраншейне прокладання водопроводу, основна особливість якого полягає у відсутності необхідності  проведення земельних робіт. Виконуються роботи методом горизонтально-спрямованого буріння з метою збереження дорожнього покриття та родючого шару ґрунту в місцях проходження трубопроводу. Завдяки мінімальним порушенням благоустрою пришвидшиться термін виконання робіт з наступним підключенням існуючих мереж до нового водопроводу.

Працівники Володимир-Волинського УВКГ перед тим, як дістатися до колодязя, що по вулиці Кобилиці, змушені були розчищати стихійне сміттєзвалище, що зайняло чимало часу, але це потрібно було зробити, аби надалі підрядна організація змогла приступити до виконання робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: