10:40, 08 Вересня 2021

У Володимирі-Волинському проінспектували ремонтні роботи у бюджетних установах

7 вересня відбулося друге виїзне засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету на 2022 рік у бюджетних установах міста. Робоча група працювала у закладах, об’єктах, на які попередньо були виділені кошти. Під час візиту провели інспекцію проведених ремонтних робіт та закупівель. Паралельно розглядалися питання про запити на наступний рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

До складу робочої групи, яку очолює керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ірина Лошенюк, увійшли представники депутатського корпусу міської ради, працівники міськвиконкому, начальники структурних відділів державних установ міста та громади.

Цього разу відвідали такі заклади, як центр надання культурних послуг, історичний музей, колишня центральна районна бібліотека, ЗОШ № 1, стадіон «Школярик», КП «Володимир-Волинська стоматполіклініка», ЗДО № 1, МЦФЗН «Спорт для всіх», ДЮСШ.

Розглянуто запит центру надання культурних послух (колишня будівля РБК) щодо заміни та облаштування вікон у приміщенні фойє та переобладнання вестибюля. Комісія оглянула виконання ремонтних робіт історичного музею. Ознайомились з проблемою ДЮСШ по недостатній кількості приміщень для спортивних гуртків та необлаштованої вбиральні колишньої районної бібліотеки тощо.

Наступне засідання комісії відбудеться у четвер, 9 вересня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: