18:26, 15 Липня 2020

У Володимирі-Волинському продовжують ремонтувати дороги та двори

Ремонтні роботи на дорогах Володимира-Волинського не зупиняються. Днями дорожники відремонтували покриття на вулицях  М.Рильського та Леся Мартовича, триває ремонт на вулицях Мілашенкова та Запольської.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Хороші дороги – невідємний елемент якісного життя людей та важливий чинник соціально-економічного розвитку міста.  Попри те, що епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани й видатки на ремонти значно скорочені, робота з покращення інфраструктури не припиняється – у Володимирі постійно працюють над приведенням шляхів та прибудинкових територій у належний стан, триває також поновлення дорожньої розмітки.

15 липня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва виконкому міської ради Віктор Фіщук спільно з представником фірми-підрядника Луцька ДПМК Святославом Левшенюком оглянули, як проходять ремонти на вулицях Володимира-Волинського. Спершу вирушили на вулицю Ковельську, де триває ремонт заїзду на прибудинкову територію біля будинку № 122. Тут проведуть роботи на загальну суму 1,4 мільйона гривень.

“У цьому році значно пізніше розпочалися як капітальні, так і поточні ремонти, фактично всі кошти зарезервували на боротьбу з коронавірусом. У минулі місяці були слабшими надходження в бюджет, але зараз ситуація врегульовується і починаємо роботу в цьому напрямку. Що стосується поточних ремонтів, то вже проведені тендерні процедури і почалися ямкові ремонти в місті. На цей рік запланували майже 5 тисяч метрів квадратних ямкових ремонтів. Вже на минулому тижні завершили дороги по вулицях Рильського та Мартовича, продовжуємо асфальтувати дорожнє покриття і на інших дорогах і сподіваємося що при сприятливих погодніх умовах ми успішно втілимо наші плани в життя”, – зазначив Ярослав Матвійчук.

Як повідомив перший заступник міського голови, вже подали документи для отримання дозволу на початок будівельних робіт на вулиці Сагайдачного.

Якщо проаналізувати попередні 5 років, то в місті побудовано 28 кілометрів доріг місцевого значення, на зазначені цілі виділили майже 60 мільйонів гривень – 52 мільйони це кошти міського бюджету, а ще 8 – кошти Державного дорожнього фонду.

Також у місцевої влади є амбітні плани щодо будівництва доріг державного значення. Це і ремонт вулиці  Устилузької, роботи на якій виконуватиме одна із будівельних фірм Польщі у межах реалізації українсько-польського проєкту. У перелік шляхів, де відремонтують дорожнє покриття, внесли окремі ділянки автодороги Р-15. Поточний середній ремонт проведуть на відрізку протяжністю 1,2 км від переїзду на вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському до кільця об’їзної.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: