16:57, 08 Вересня 2021

У Володимирі-Волинському представили нових начальників відділів управління з гуманітарних питань

8 вересня міський голова Ігор Пальонка представив нових керівників відділів культури, молодіжної політики та спорту, та начальницю управління з гуманітарних питань, які призначені згідно проведених конкурсів на заміщення вакантних посад, директорам закладів освіти і культури Володимир-Волинської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Так керівником новоствореного управління з гуманітарних питань стала Оксана Бігун, яка раніше працювала начальником освіти та культури району, а з лютого цього року головним спеціалістом міського управління освіти. Раніше Оксана Андріївна перемогла у конкурсі на начальника відділу освіти управління з гуманітарних питань, відтак тепер посада начальника відділу освіти залишається вакантною.

Начальником відділу культури управління з гуманітарних питань призначили Анатолія Сурмика, який раніше також працював у районній державній адміністрації.

Начальником відділу молодіжної політики та спорту став Вячеслав Петрук, який попередньо очолював відділ освіти та спорту міськвиконкому.

Міський голова Ігор Пальонка побажав новим керівникам плідної праці на благо громади, адже управління з гуманітарних питань опікується надзвичайно важливими галузями освіти, культури, молоді та спорту.

Користуючись нагодою, очільник громади проінформував присутніх у залі  керівників бюджетних установ щодо прогнозованого росту тарифів і зазначив, що потрібно акумулювати кошти для плати за енергоносії. Також Ігор Анатолійович подякував за належну підготовку закладів до нового навчального року. Зазначив, що у ЗДО громади наразі відсутні черги та вистачає місць.

«Щодо закладів культури – є багато моментів, особливо в сільській місцевості, є завдання по теплопостачанню. Також незабаром відбудеться захід «Коровай-сузір’я», який ми маємо провести належно», – зазначив міський голова.

Директори шкіл запитали про роботу закладів освіти у “жовтій” карантинній зоні та чи передбачає це дистанційне навчання. Мер відповів, що дистанційного навчання не буде, якщо більшість вчителів вакцинується.

Насамкінець попередній начальник відділу культури і туризму Роман Віслобоков подякував усім колегам за  плідну співпрацю та сумлінне виконання роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: