17:26, 02 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському планують вивести з експлуатації підвальні котельні

Ліквідація підвальних котелень – серед пріоритетних завдань «Володимир-Волинськтеплоерго». У межах майбутньої реконструкції центральної площі міста комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» серйозно працює над втіленням проекту з виведення підвальних котелень із експлуатації.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Зокрема, планується ліквідація двох котелень, розміщених в історичній частині міста та приєднання потужностей до котельні, яка розташована на вулиці Шевченка, 8-К. Підвальні котельні, які виводитимуть з експлуатації, побудовані більше 50 років тому. Вони розташовані на вулицях Ковельській, 12-К та Князя Василька, 3-К.

Варто наголосити, що у межах втілених заходів планується будівництво нових ділянок теплової мережі з попередньоізольованих трубопроводів безканальної прокладки та заміна існуючих тепломереж. Завдяки втіленим заходам послуги теплопостачання надаватимуть жителям центральної частини міста Володимира-Волинського ще більш якісно та стабільно,  зменшуючи при цьому втрати тепла у тепловій мережі та заощаджуючи енергоресурси, що, в свою чергу, сприятиме зменшенню тарифу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: