11:12, 01 Травня 2021

У Володимирі-Волинському планують продовжити дистанційне навчання у школах до 11 травня

На засіданні  комісії ТЕБ та НС, яке відбулося 30 квітня під головуванням першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, обговорили епідемічну ситуацію на території громади та ухвалили рішення продовжити карантинні обмеження «помаранчевої» зони, як цього вимагає постанова Кабміну. Вислухавши думку медиків, також ухвалили рішення про те, що варто рекомендувати управлінню освіти та керівникам шкіл продовжити дистанційне навчання до 11 травня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час засідання комісії заслухали представників медичної галузі – завідувача міськрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ» Валерія Онищука, а також генеральних директорів ЦПМД  і ТМО Катерину Чубок і Тетяну Ващук. Усі медики зазначили, що ситуація з коронавірусом у Володимир-Волинській громаді поки що не вселяє оптимізму, адже щодня до стаціонарного відділення ТМО поступає по 9-10 нових хворих із підтвердженим діагнозом, або ж із підозрою.

Нині у стаціонарному відділенні перебувають 64 хворих із пневмоніями, з них – у 46-ти підтверджений коронавірус, 9 очікують на результати тестів, а ще у 9-ти результат негативний.

Зважаючи на інформацію медиків, у членів комісії виникла пропозиція продовжити дистанційне навчання іще на тиждень, для того, аби ситуація стабілізувалась і кількість хворих стрімко не зростала. Тим паче, що в окремих школах нині велика кількість інфікованих коронавірусом, як серед вчителів, так і учнів.

Як наголосила Катерина Чубок, незважаючи на довгі великодні вихідні, проблем із діагностуванням не буде, адже медичний заклад забезпечений достатньою кількістю експрес-тестів, які показують точний результат.

Окрім цього, під час засідання комісії ухвалили рішення рекомендувати релігійним громадам міста дотримуватись протиепідемічних заходів, котрі передбачені «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадити визначені законодавством карантинні обмеження в місцях проведення богослужінь та релігійних зібрань.

Прийняли до виконання і рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС щодо продовження  дії «помаранчевого» карантину на Волині до 30 червня, яке винесли відповідно до постанови Кабміну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: