19:21, 13 Жовтня 2021

У Володимирі-Волинському підбили підсумки благодійного проекту

12 жовтня відбулося підбиття підсумків проекту «Благодійна екскурсія-квест «Маленькими кроками до великої мети»», який у червні цього року здобув перемогу  у конкурсі міні-грантів «Діти та благодійність» від ZagoriyFoundation. Проект реалізовувався ГО «ПУЛЬС МІСТА» спільно з туристично-інформаційним центром Володимир-Волинської міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Основна ціль проекту – наголосити  на важливості добрих справ та виховання культури благодійності серед дітей та молоді, а також зібрати кошти на лікування маленької володимирчанки Мілани Грушевської.

В межах проекту «Благодійна екскурсія-квест «Маленькими кроками до великої мети» у серпні організували «Школу маленьких гідів» та провели уроки з акторської майстерності, історії древнього міста, ораторського мистецтва, методики складання екскурсійних маршрутів, проведення екскурсій та уроки благодійності. До занять залучили найкращих викладачів, а це:  режисерка народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я» Лариса Половньова, досвідчений історик та гід Олександр Токовий, та працівники туристично-інформаційного центру Ірина Ковальчук та Ірина Пикалюк.

По завершенню навчання маленькі гіди провели свої власні, неповторні екскурсії-квести для жителів міста. Також в межах проекту проведено благодійну лотерею та реалізовано благодійне печиво. Таким чином учасники проекту  зібрали та передали на лікування Міланки Грушевської 9404 гривні.

За активну участь у проекті, примноження традицій благочинності і милосердя та вагомий внесок у благодійну справу, маленьким гідам Ярославу Рубцову, Софії Подворній, Роману Федорчуку, Олександрі Животягіній, Олександру Дудіку, Максиму Дорошу, Анастасії Демченко, Юлії Жулковській, Евеліні Ярощук та Анні Нікітіній заступник міського голови Андрій Гудим вручив подяки міського голови та солодощі.

Також з вітальним словом до учасників проекту звернулася вчителька гімназії імені Олександра Цинкаловського, депутатка міської ради Олена Жуйвода, яка привітала усіх присутніх з успішною реалізацією благодійної ініціативи, подякувала дітям за їх добрі серця та побажала подальших  успіхів.

«Приємно, що в нашому місті є такі талановиті та креативні діти, які через благодійну справу популяризують серед своїх однолітків історію рідного міста, важливість милосердя та допомоги ближньому», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: