14:57, 23 Вересня 2020

У Володимирі-Волинському організовують онлайн-квест до Дня туризму

З нагоди Всесвітнього дня туризму відділ культури і туризму виконавчого комітету міської ради підготував любителям подорожувати цікаве завдання – онлайн-квест пам’ятками архітектури та археології національного значення міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Завдання дуже прості:

Відгадати вказані об’єкти,  (перелік об’єктів подано у дописі нижче). Для цього вам не потрібно вказувати назву об’єкта, а самим сфотографуватися на фоні пам’ятки у тій послідовності, якою пролягає маршрут (під фото можна поставити порядковий номер, під яким зашифровано об’єкт), а також у вашому дописі з відгадками-фотографіями відмітити Романа Віслобокова та Ірину Бірук.

Троє учасників, які найшвидше пройдуть зашифрований маршрут, отримають цінні подарунки. А заохочувальні призи отримають усі учасники онлайн-квесту.

Фотозвіти потрібно розмістити на сторінці культурно-мистецького центру до 19:00 27 вересня.

Прізвища переможців оголосять 28 вересня.

Понад тисячу років тому на цьому місці знаходився центр стародавнього Володимира, від якого розходилися вулиці. Така фортифікація виконувала оборонну функцію. Зараз там знаходиться культурний простір «Князівський шлях до трону», де розміщується найбільший дерев’яний різьблений трон та алея князів.

Найдревніший храм міста Володимира-Волинського та усієї Волинської області, який було збудовано у XII столітті київським князем Мстиславом Ізяславовичем, правнуком Володимира Мономаха. Пам’ятка є усипальницею галицько-волинських князів.

Унікальна пам’ятка XIV-XV століть. Храм споруджено таким чином, що 8 контрафорсів (виступів) створюють враження, ніби стіни хвилясті, тож споруда нагадує квітку з восьми пелюсток. Цю церкву також називають ротондою, аналогів їй не має у світі.

Цей храм споруджено у стилі провінційного пізнього бароко у 1752 році. Існує переказ про те, що тут колись зберігалися скарби польських королів. Храм носить назву двох святих.

У 1755 році розпочалося будівництво цього храму. Культову споруду освятили під назвою «Серце Ісуса». У XVIII ст. при храмі діяв володимирський колегіум – один з найбільших освітніх закладів того часу. Храм відомий тим, що має підземну церкву.

Церква збудована у 1780-х роках. Первісне призначення пам’ятки – каплиця святого Йосафата. Споруда функціонувала як каплиця 15 років. До 1900 року ця церква виконувала функцію головного храму міста, оскільки Успенський собор тоді був напівзруйнованим і непридатним для богослужінь. Храм носить назву відомого святого-чудотворця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: