18:05, 20 Лютого 2021

У Володимирі-Волинському оберуть молодіжну раду

19 лютого відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів Молодіжної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На засіданні обрали голову ініціативної групи – ним став заступник міського голови Андрій Гудим. Присутні також проголосували за обрання секретарем Олени Диньковської – заступника начальника управління освіти, молоді та спорту.

Відповідно, ухвалили рішення про дату, час та місце проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі у них. Так, засідання запланували провести 13 травня о 15:00.

Для участі в зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі (або за зразком), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, установи чи закладу.

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій та витяг із  статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

Документи приймає ініціативна група з 1 березня до 12 квітня 2021 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 129 або у відсканованому вигляді на електронну пошту vol.vol.molodsport@gmail.com з 9:00 до 17:00 години.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: