22:45, 28 Квітня 2020

У Володимирі-Волинському на 20 % знизять вартість оренди для підприємців ринку на час карантину

На території Володимир-Волинського госпрозрахункового ринку 28 квітня відбулася зустріч підприємців з керівником цього ринку. Також на зустрічі були присутні перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, керівники управлінь економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Оксана Субицька та  Держпродспоживслужби Надія Лозовицька.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В ході дискусії підприємці наголошували, що  з оголошенням карантину вони повністю припинили свою діяльність і   не мають чим платити за  оренду торгових площ на ринку. Крім того, в зв’язку з закриттям території ринку останні не можуть здійснювати торговельної діяльності навіть із застосуванням адресної доставки замовлень.

В свою чергу Ярослав Матвійчук аргументував, що комунальне підприємство «Речовий ринок» на період карантину пішло на зустріч підприємцям ринку та зменшило розмір орендної плати на половину, а тому рекомендував і госпрозрахунковому ринку теж ввійти в складне становище підприємців та зменшити орендну плату. Крім того проінформував, що 27 квітня міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням дозволити працювати ринкам (всіх типів) та бізнесу, а також послабити під час карантину умови його ведення.

За результатами спільних переговорів досягнули домовленості про зменшення на 20 % розміру  плати за орендну торгових площ на госпрозрахунковому  ринку на період дії карантину.

Крім того, керівники управлінь економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Оксана Субицька,  Держпродспоживслужби Надія Лозовицька та директор СТ «Володимир – Волинський ринок» Ігор Федоришин обговорили можливість відновлення роботи ринку у разі прийняття 29 квітня  Урядом рішення про відкриття продуктових ринків  в умовах карантину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: