17:06, 04 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському із Днем волонтера привітали членкинь ГО «Крила матері»

Напередодні Всесвітнього дня волонтера міський голова Ігор Пальонка провів зустріч із членкинями ГО «Крила матері» – Оленою Свиридовою та Ярославою Михалик, яких нагородив подяками та грошовими преміями.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Міський голова, вітаючи  жінок, які з перших днів  війни на сході допомагають військовослужбовцям, наголосив, що волонтерський рух в Україні  набув особливого значення з 2013-2014 років. Адже саме у цей час тисячі людей по всій країні згуртувались, допомагаючи спершу мітингарям на Майдані, а пізніше мобілізованим військовослужбовцям.

«Дякую вам за вашу небайдужість, активність та вагомий особистий внесок у волонтерський рух громади. З нагоди свята бажаю сил, натхнення та нехай усі ваші добрі наміри відгукуються у серцях людей», – відзначив Ігор Пальонка у вітальному слові.

Олена Свиридова та Ярослава Михалик – викладачки Володимир-Волинської дитячої художньої школи, які разом із іншими членкинями громадської організації «Крила матері» під керівництвом очільниці Діани Шевчук, займаються плетінням сіток та пошиттям маскувальних костюмів. Розповідають, що свого часу майже усі вчителі художньої школи були задіяні у виготовленні сіток і навіть удома в кожної з них є станки, аби займатись цією справою у вільний час. Чоловік  Ярослави Віталій Михалик  – учасник  бойових дій у зоні проведення АТО, також інколи допомагає дружині.

«Не зважаючи на те, що уже багато хто звикнув до того, що в країні триває війна, я вважаю, що волонтерам не можна полишати цю справу, адже наші хлопці на передовій і далі потребують допомоги та підтримки.  Тож запрошуємо усіх охочих долучатись до нашої організації», – зазначила пані Ярослава.

Під час спілкування міського голови з волонтерками обговорили питання приміщення для громадської організації, яке виділяють для жінок у будівлі колишнього РБК. Також жінки озвучили ті проблеми, які, на їхні думку, потребують розв’язання, аби покращити громаду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: