17:27, 28 Липня 2021

У Володимирі-Волинському хочуть облаштувати «сухий» фонтан

Міський голова Ігор Пальонка зустрівся з журналістами місцевих ЗМІ, аби у форматі  щотижневого брифінгу відповісти на їхні питання, що стосуються різних сфер життя громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Міський голова розповів про підготовку місцевого бюджету на 2022-2024 роки та сфери життєдіяльності міста, що будуть у пріоритеті.

«Переконуватиму депутатів щодо продовження асфальтування бічних вулиць, також маємо облаштувати тротуар на вулиці Устилузькій. У пріоритеті і реконструкція площі, концепцію якої ми цього року обов’язково маємо обрати, щоб наступного року уже провести торги та приступити до робіт. Щодо майбутнього  площі Героїв у мене, мабуть, запитують найчастіше. Є побажання мешканців, аби на площі облаштували фонтан. Під час відпустки заїжджав до свого колеги у містечко біля Одеси, де цього року збудували “сухий” плаский фонтан вартістю 500 тисяч гривень. Бюджет нашого міста  також може дозволити собі такий елемент благоустрою, тому на наступний рік ставимо собі це питання у пріоритети.

Займатимемося і облаштуванням рекреаційних зон, зокрема скверу на вулиці Небесної Сотні, на який уже надійшло пів мільйона гривень із «соцеконому». Важливим для нас є питання і медицини, тому працюватимемо над тим, аби мешканці громади відчули покращення у медичному обслуговуванні. Плануємо також ремонтувати дороги, які сполучають сільські населені пункти – дорогу від траси Р-15 до Дігтева та до села Суходоли. У цьому році виготовляємо документацію на їх капітальний ремонт, аби у наступному вже почати фінансувати. Не залишаємо без уваги і спортивну галузь – цього року завершимо облаштування доріжок із поліуретановим покриттям на міському стадіоні, а далі будемо виділяти кошти на капітальний ремонт басейну, оскільки він уже потребує модернізації. Також серед пріоритетних напрямків – благоустрій у місті, оновлення матеріально-технічної бази комунальних підприємств та підтримка ОСББ», – зазначив Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: