20:02, 31 Липня 2022

У Володимирі відзначили юних художників

30 липня відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «З любов’ю у серці до рідного міста». Міський голова Ігор Пальонка завітав до культурно-мистецького центру, аби особисто привітати талановитих дітей.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

«Дуже приємно сьогодні бачити ваші щасливі, усміхнені лиця. Радує, що майбутнє нашої громади – це такі талановиті та енергійні діти. Я бажаю вам міцного здоров‘я, здійснення мрій та нових перемог», – зазначив очільник громади.

На заході також були присутні начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун та керівник відділу культури Анатолій Сурмик.

Конкурс, у якому взяло участь більше сотні учасників, проходить у громаді уже шостий рік поспіль. Діти зображують у своїх роботах древнє колоритне місто.

У віковій категорії 6-8 років перемогу здобула Анастасія Озерова, друге місце посіла Дарина Рибай, а третє розділили Яна Климюк, Злата Собіпан, Вероніка Вітюк.

У категорії 9-11 років першість здобули Євгенія Терновецька та Яна Мостинська, друге місце у Анастасії Забродоцької та Софії Бабан, а третє – у Марти Кухарук та Тетяни Кравчук.

У віковій категорії 12-14 років призові місця розподілили наступним чином: 1 – Анастасія Калитюк, 2 – Мар‘яна Нечай, 3 – Софія Ткачик та Анна Зелінська.

У категорії 15-17 років перемогу здобула Софія Даценко, другою була Анна Шеремета, третьою – Анна Федорук.

Переможці комп‘ютерної графіки – Варвара Літвін та Анастасія Каледіна.

Диплом за оригінальне графічне вирішення отримала Поліна Малюк, диплом  за сумлінний підхід у виконанні роботи – Дарина Корнійчук, за оригінальне кольорове вирішення – Діана Дячук, Вероніка Гонтарук, а подяку «Наймолодший учасник конкурсу»  отримала Варвара Андрійчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: