11:37, 14 Червня 2023

У Володимирі відзначили 90-річчя утворення УТОС

13 червня у Центрі культурних послуг міста Володимира відбулись урочистості, присвячені 90-річчю утворення Українського товариства сліпих. У заході взяли участь члени місцевого осередку УТОС та запрошені гості, серед яких міський голова Ігор Пальонка, керуючий справами міськвиконкому Ірина Лошенюк та начальник управління соціальної політики Наталія Голюк.

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулась очільниця Нововолинської міжрайонної територіальної первинної організації УТОС Галина Маліц. До складу організації, яка об’єднує людей з інвалідністю по зору, входять мешканці Нововолинська та усього Володимирського району. Зокрема з Володимир-Волинської міської територіальної громади – близько 70 осіб.

Секретар первинної організації УТОС Людмила Савчук розповіла коротку історію створення організації, а також як змінились особливості її роботи в умовах воєнного стану.

Міський голова Ігор Пальонка у вітальному слові зазначив, що організація УТОС відіграє значну роль у боротьбі за права людей з інвалідністю по зору. Водночас місцева влада йде громадській організації назустріч, намагаючись підтримувати її фінансово. Відтак цього року з місцевого бюджету виділили більшу суму коштів на статутну діяльність.

“Вітаю вас з ювілеєм організації, до складу якої ви входите. Бажаю міцного здоров’я, миру і якнайшвидшої допомоги. Як міський голова я усіляко сприятиму тому, щоб ви надалі відчували постійну підтримку місцевої влади”, – підкреслив Ігор Анатолійович.

За активну громадську діяльність на благо Володимир-Волинської міської територіальної громади та з нагоди 90-річчя з дня утворення Українського товариства сліпих оголосити  міський голова вручив подяки та подарунки таким членам Нововолинської МТПО УТОС: Валентині Данилюк, Ніні Назаровській, Ганні Писарогло, Майї Потурай та Валентині Рудь.

В усіх присутніх на заході членів організації була можливість поставити питання міському голові щодо проблемних тем, які їх найбільше хвилюють. Насамкінець на УТОСівців чекав невеликий концерт від творчих колективів, а також пакунки з продуктовими наборами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: