23:14, 24 Травня 2023

У Володимирі відновлюють дію бюджету участі: з 1 липня стартує прийом проектних заявок

Громадський бюджет участі запровадили у Володимирі вже понад п’ять років тому, і за цей час реалізували 26 проектних ідей мешканців громади на загальну суму понад чотири мільйони гривень. Серед них уже добре відомі містянам локації та елементи благоустрою, без яких вже не уявляють вигляду міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Нещодавно на території ліцею ім. О. Цинкаловського презентували реалізований проект громадського бюджету, який став переможцем у 2021 році, – «Тренажери – запорука здоров’я дітей та дорослих». У межах проекту на подвір’ї навчального закладу встановили спортивний вуличний майданчик, який наразі уже доступний для учнів ліцею, жителів прилеглих територій та усіх охочих мешканців громади.

Зазначимо, що торік конкурс бюджету участі у Володимир-Волинській міській територіальній громаді, як і по всій Україні, не проводився через повномасштабне вторгнення та дію Постанови КМУ № 590. Вже у цьому році ухвалили рішення відновити громадський бюджет, адже до цієї постанови протягом 2022 року внесли зміни з переліком видатків, які тепер можна фінансувати.

Відтак цьогоріч подати свої проекти в електронному або паперовому вигляді ви зможете з 1 липня по 15 серпня. У червні запланували проведення серії навчань з написання проектної заявки для потенційних авторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: