15:06, 09 Вересня 2023

У Володимирі відкрили обласний фестиваль фізичної культури та спорту

Уперше з 1988 року обласний фестиваль фізичної культури та спорту завітав до Володимира. Змагання з дев’яти видів спорту: паркового волейболу, перетягування линви, змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», «Козацькі розваги», шашки, гирьовий спорт, дартс, боча, роболовний спорт проходитимуть протягом двох днів з 9 по 10 вересня на базі стадіону «Олімп», а також на спортивному полі ліцею № 2 і на ставку у селі Суходоли.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Сьогодні відбулося урочисте відкриття фестивалю, в якому взяли участь 350 спортсменів з 15 міських та селищних громад Волині. На початку дійства усі учасники пройшли урочистою ходою під марш у виконанні військового оркестру 14-ї ОМБр.

З вітальним словом до команд звернувся Володимирський міський голова Ігор Пальонка, який побажав усім учасникам гарного настрою і перемоги. З нагоди Дня фізичної культури та спорту очільник громади вручив подяки: Ілоні Авдійчук – тренеру з художньої гімнастики ДЮСШ ім. О. Зінкевича, Ірині Власенко – інструктору-методисту ВМЦФЗН ” Спорт для всіх”, Леоніду Каркушевському – тренеру-викладачу з боротьби вільної ДЮСШ, Вірі Кондисюк – тренеру-викладачу з баскетболу ДЮСШ, Віктору Смичуку – тренеру-викладачу з боксу ДЮСШ, Валентині Борусевич – спортивній активістці громади. З нагоди дня народження відзначили і члена збірної команди Володимирської громади у змаганнях з гри боча Сергія Чепкунова.

З вітальним словом до учасників під час відкриття фестивалю також звернулися голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та директор Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук.

Завтра фестиваль продовжиться виступами команди з сільських територіальних громад Волинської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: