23:14, 23 Серпня 2023

У Володимирі відбулося урочисте підняття Державного прапора України

23 серпня, у День Державного Прапора України у парку «Слов’янський» відбулось урочисте підняття головного національного стяга нашої громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У заході взяв участь Володимирський міський голова Ігор Пальонка, його перший заступник Ярослав Матвійчук, секретар міської ради Іван Юхимюк, а також районні керманичі, духовенство, рятувальники місцевої пожежно-рятувальної частини, військовослужбовці та мешканці  громади.

Ведучий заходу Роман Віслобоков після оголошеної хвилини мовчання за усіма загиблими в російсько-українській війні, наголосив на важливому значенні одного з головних національних символів для кожного українця. Завдяки героїчній  боротьбі України за свою незалежність та територіальну цілісність, синій та жовтий прапори Державного Прапора відомі зараз у всьому світі, як символ незламності, хоробрості та свободи.

Під звуки Гімну України, який виконував оркестр дитячої музичної школи, на флагштоку замайорів синьо-жовтий стяг, право підняти який надали військовослужбовцям 14-ї ОМБр ім. Князя Романа Великого Єгору Шипілкіну та Олексію Котяшу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: