15:58, 08 Червня 2023

У Володимирі відбулося свято останнього дзвоника у дитячій художній школі

У Володимир-Волинській дитячій художній школі імені Миколи Рокицького відсвяткували закінчення навчального року.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

8 червня на подвір’ї художньої школи зібрались учні та викладачі Володимирської ДХШ та Устилузької школи мистецтв ім. І. Стравінського, а також їхні рідні та близькі. Директорка Катерина Юрчук привітала зі святом усіх присутніх, побажавши світлих та спокійних літніх моментів, аби з 1-го вересня повернутись до стін закладу з новими ідеями та завзяттям творити. Також очільниця школи нагадала, що з настанням останнього дзвоника у школі розпочинається літня практика.

До вітального слова також були запрошені заступник міського голови Андрій Гудим та начальник відділу культури і мистецтв Олена Омелюх. Кожен знайшов теплі слова привітань для учнів, а особливо – для випускників. Не оминули увагою і учнів елементарного рівня, які цього року показали неабиякі вміння у художній майстерності. Окрім цього, значна частина учнів та колектив закладу отримали відзнаки за перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, а також грошові винагороди, виділені депутатами.

До уваги присутніх представили нові арт-об’єкти, створені спільно учнями і викладачами. Митці запрошують усіх охочих переглянути роботи, виконані у стилі Марії Приймаченко та Ґустава Клімта.

Цього року 25 учнів закінчили п’ятий клас Володимирської дитячої художньої школи та вісім учнів – Устилузьку школу мистецтв. Викладачі, які цьогоріч “випускали” своїх вихованців, – Тетяна Омельченко, Інна Гарголь, Ігор Мацюк, Адам Михалик та Олена Свиридова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: