19:50, 17 Грудня 2021

У Володимирі триває прийом документів для участі у конкурсі на перевезення пасажирів у межах громади

Триває прийом документів для участі у відкритому конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування що не виходить за межі Володимир-Волинської міської територіальної громади громади в режимі маршрутного таксі за низкою маршрутів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Йдеться про такі маршрути:

№ 4 “Скотофуражний ринок – Цукровий завод” – час відправлення з кінцевих пунктів та режим виконання перевезень згідно затверджених розкладів руху. Режим роботи – щоденно; необхідна кількість одиниць транспорту — 4 од., в тому числі 1 резервний. Довжина маршруту – 6,4 км (прямий) та 6,6 км (зворотній). Розклад руху та кількість оборотних рейсів – згідно паспорту міського автобусного маршруту загального користування № 4.

№ 9 “вул. Зимнівська — оз. Лісне” – час відправлення з кінцевих пунктів та режим виконання перевезень згідно затверджених розкладів руху. Режим роботи щоденно; необхідна кількість одиниць транспорту — 2. Довжина маршруту 8,7 км. Розклад руху та кількість оборотних рейсів згідно паспорту міського автобусного маршруту загального користування № 9.

«Ласків-Володимир-Волинський» з режимом роботи щоденно, необхідна кількість одиниць транспорту — 2.

Для роботи на цих маршрутах загального користування, транспортні засоби мають відповідати таким умовам:

– повинні бути новими або бувшими у використанні, технічно справні

– обов’язкове надання в якості конкурсної пропозиції на кожен об’єкт конкурсу, щонайменше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

– наявність у перевізника-претендента необхідної кількості резервного рухомого складу;

– забезпечення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування пасажирів;

– перевезення громадян пільгових категорій згідно з чинним законодавством;

– забезпечення виконання вимог чинного законодавства, що регулює роботу автомобільного транспорту;

– дотримання трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці;

– передбачити запровадження системи моніторингу та диспетчеризації транспортних засобів (GPS) із застосуванням програмного забезпечення, а також можливості подальшого впровадження системи АСООП;

– не допускати стоянки або відстою автобусів в місцях, які не визначені як місця для розвороту та короткострокової стоянки автобусів, а також у не відведений для цього час;

Окрім того, автобуси не повинні використовуватись на інших діючих маршрутах.

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком, який розміщено на веб-сайті Верховної ради України. Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів, переліку та бланків документів для участі у конкурсі, можна звертатися в Управління інфраструктури виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради за адресою: м. Володимир – Волинський, вул. І.Франка, 8.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 11 січня 2022 року. Початок засідання об 11:00 в залі засідань Володимир-Волинської міської ради за адресою: м. Володимир – Волинський, вул. Д. Галицького, 5.

Плата за участь у конкурсі перевізниками претендентами не вноситься.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 22 грудня (включно) за адресою м. Володимир-Волинський, вул. І.Франка, 8. Режим роботи: з 8:00 до 17:15 хвилин  (у п’ятницю до 16 години) щодня, крім суботи, неділі та святкових днів. Документи для участі в конкурсах подаються перевізником претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками № 1 і № 2. Конверт з позначкою „№ 1” повинен містити документи згідно з п.29 Порядку. Конверт з позначкою „№ 2” повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: