15:58, 05 Серпня 2022

У Володимирі триває підготовка до зимового періоду

4 серпня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук спільно з керівниками комунальних підприємств та управлінь проінспектували хід виконання робіт з підготовки до зимового періоду.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Так, КП “Володимиртепло” замінюють 80 метрів погонних трубопроводів системи опалення найбільшої котельні міста, які експлуатувалися майже 40 років і не пройшли гідравлічне випробування. Заміна зношених труб на попередньо ізольовані відповідає сучасним вимогам щодо безперебійної роботи та теплоізоляційних властивостей. Такі мережі мають термін експлуатації в межах 25 років. Матеріали закупили за виділені кошти з міського бюджету, а також зварюються генератором, придбаним для підприємства торік за міські кошти. Планово такі роботи проводять і на інших ділянках трубопроводів.

КП “Управляюча житлова компанія” проводить планові роботи з перевірки труб подачі теплообладнання у багатоквартирні житлові будинки та заміну електромереж у під’їздах будинків. Протягом місяця замінили електромережі у 9 будинках, що дасть змогу безпечно використовувати електроприлади під час високих навантажень у зимовий період.

Триває ямковий ремонт асфальтного покриття на вулицях, де в такому ремонті є найбільша необхідність. Так, цього тижня підрядна організація Луцька ДПМК асфальтує об’їзну дорогу на вул. Пилипа Орлика. Такий плановий ремонт за необхідності продовжать і на інших вулицях громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: