23:13, 17 Серпня 2022

У Володимирі та Устилузі розроблятимуть спільні туристичні маршрути

Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка провів робочу зустріч з очільником сусідньої Устилузької міської громади Віктором Поліщуком. На зустрічі також були присутні керівниці Володимирського ТМО та туристично-інформаційного центру Тетяна Ващук та Ірина Ковальчук.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під час спілкування учасники зустрічі обговорили питання функціонування Устилузького відділення територіально-медичного центру Володимир-Волинської громади. Як зазначив Ігор Пальонка, громада Устилуга не повинна лишатись осторонь боротьби медичного закладу за право стати кластерною лікарнею. У цьому питанні вдалось досягти порозуміння з Віктором Поліщуком, який запевнив, що на найближчих сесіях Устилузької міської ради обговорять з депутатами виділення коштів на підтримку заходів, які планує здійснити ТМО, а саме – ремонт приймального відділення та придбання ангіографа.

Порушили на зустрічі міських голів і питання спільних туристичних маршрутів Володимира та Устилуга. Директорка ТІЦу Ірина Ковальчук зауважила, що знайомство іноземців з Україною, які перетинають пункт “Устилуг-Зосин”, починається саме з прикордонного містечка, яке теж має чимало цікавих туристичних об’єктів. Таким чином можна поєднати туристичний маршрут визначними місцями Володимира з Устилугом, де знаходиться єдиний музей у світі Ігоря Стравінського, ДОТ часів Другої світової війни, ясени, посаджені у 1861 році на честь скасування кріпосного права та інші пам’ятки.

Уже найближчим часом спеціально створена робоча група працюватиме у напрямку створення спільних туристичних маршрутів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: