16:28, 16 Жовтня 2023

У Володимирі стартувало голосування за проекти громадського бюджету

16 жовтня у громаді розпочали голосування за проекти громадського бюджету (бюджету участі). Воно триватиме до 31 жовтня (включно).

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

«Нагадаємо, що голосувати за проекти мають право громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимир-Волинської міської територіальної громади. Особам, які не зареєстровані, але фактично проживають на території громади, необхідно звернутися до відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій (вул. Д. Галицького, 5, каб. № 10) для авторизації на електронній платформі та зарахування голосу. Таким особам потрібно мати з собою паспорт та документи, які підтверджують проживання у громаді (довідка про місце роботи, навчання, служби, довідка ВПО та ін.).

Кожен житель громади має три голоси:

1 – за загальні великі проекти;

1 – за загальні малі проекти;

1 – за локальні малі проекти.

Алгоритм голосування:

Зайти на платформу за посиланням.

Натиснути кнопку «авторизація» або «увійти».

Обрати спосіб авторизації (через реєстрацію на платформі e-dem або миттєво через Приватбанк).

Натиснути «всі проекти»/«усі типи» та обрати категорію (великі загальні, малі загальні або малі локальні), в кожній з яких можна підтримати лише один проект.

обрати проект, за який необхідно проголосувати, та натиснути «підтримати».

Інструкція з авторизації та голосування.

Просимо звернути увагу, що авторизація можлива лише за умови актуалізації даних вашого банку. У випадку, якщо дані не актуалізовані, система не допустить до голосування, адже не зможе ідентифікувати вас як жителя громади. Актуалізувати дані можна у додатку (Приват24, Ощад 24/7) або у відділенні вашого банку.

У випадку виникнення проблем з голосуванням, прохання звертатися за тел. 0931593921 (модератор платформи бюджету участі – Ярослава Петлюк).

Надіємось на активність кожного!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: