16:12, 02 листопада 2023

У Володимирі розробляють місцевий план управління відходами

Ігор Пальонка разом із керівницею відділу житлово-комунального господарства Тетяною Мельник провели співбесіду щодо участі Володимирської громади у проєкті «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні», який впроваджує ГО «Еколтава» за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Про це повідомляє міський голова Володимира у “Фейсбук”.

Володимир-Волинську громаду відібрали серед 65 громад і вона стала однією із чотирьох, яка отримає всебічну допомогу від проєкту у розробці місцевого плану управління відходами.

У межах проєкту передбачені як навчальні, так і практичні заходи. Зокрема, свою обізнаність та навички з ефективного управління відходами спеціалісти управління інфраструктури уже поліпшують в онлайн-школі муніципального менеджменту відходів. Учасники та учасниці школи разом із досвідченими менторами вчаться розробляти дорожні карти, які стануть основою для створення місцевих планів управління відходами.

У липні цього року набув чинності закон «Про управління відходами», що запустив важливу галузеву реформу, яка має на меті наблизити Україну до європейських стандартів поводження з твердими побутовими відходами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: