19:22, 31 Травня 2023

У Володимирі розподілили кошти грошової допомоги для жителів громади

На засіданні комісії з соціальних питань по Володимир-Волинській міській територіальній громаді, яке відбулося 31 травня, її члени розглянули та ухвалили рішення щодо семи питань порядку денного.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

За результатами розгляду звернень мешканців громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог, комісія погодила виділення 42 громадянам виплати на загальну суму 120 тисяч гривень.

Підтримали члени комісії призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких дев’яти громадянам на загальну суму 29 тисяч гривень, а також виплату одноразової грошової допомоги на поховання одному громадянину на суму 1654 гривні.

Дев’ятьом мешканцям громади, які звернулися щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років, виплатять допомогу на загальну суму 60 тисяч гривень.

Розглянувши подання начальника управління соціальної політики Наталії Голюк щодо надання грошової допомоги з нагоди дня народження дітей та батьків загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС, відбитті військової агресії російської федерації проти України, 26-м членам таких родин виплатять 26 тисяч гривень.

За результатами розгляду ще одного подання очільниці управління соціальної політики, КП “Полігон” відшкодують кошти за фактично надані послуги з організації та проведення поховання у розмірі 7 455 та за надані послуги з організації та проведення поховання загиблого військовослужбовця у розмірі  11 815 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: