14:31, 03 листопада 2023

У Володимирі розподілять кошти для військових та на ремонтні роботи

2 листопада відбулося засідання комісії Володимирської міськради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів у складі депутатів Наталії Василець, Андрія Принди та Миколи Савельєва, на якому розглянули 15 питань порядку денного.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Передусім погодили виділення коштів за бюджетними запитами військових формувань, внесення змін та доповнень у програми розвитку туризму та міжнародного співробітництва, реформування і розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, проголосували за план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2024 році.

Депутати підтримали виділення коштів на встановлення системи оповіщення у ЗДО сіл Заріччя та Суходоли, облаштування укриття у ЗДО № 1, придбання сушильної машини для ЗДО № 7, поточний ремонт Володимирського історичного музею, капремонт бігових доріжок стадіону «Олімп», на придбання комплектів трубопровідної арматури, сталевих труб та конвеєрів для навантаження щепи комунальному підприємству «Володимиртепло», реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення на вулиці Миколи Хвильового, капітальний ремонт водопровідних мереж вулиць Володимира Андрощука, Братковського, Української та Степана Фуги, на відшкодування різниці в тарифах на послуги водоканалу, придбання котла для КП «УЖК» тощо.

Оскільки члени освітянської комісії не проголосували за виділення 170 184 гривень на ремонт кабінету № 14 дитячої музичної школи, на засідання бюджетної комісії прийшов директор цього навчального закладу Юрій Віслобоков, аби аргументувати доцільність виділення цієї суми. Ідеться про кабінет, у якому за вказівкою пожежників зняли зі стін вагонку, тепер у приміщенні скрізь грибок, перебувати там небезпечно для здоров’я, проводити навчання дітей неможливо. Врешті-решт керівник школи переконав депутатів.

Щодо іншого бюджетного запиту – виділення 80 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію для подальшої реконструкції приміщення на території художньої школи – члени бюджетної комісії, як і колеги з освітянської, також не проголосували за це питання.

Натомість Міжшкільний ресурсний центр може отримати більше, ніж очікувалося. На засіданні підтримали збільшення з 250 до 500 тисяч гривень суми на автомобіль для курсу «водій автотранспортних засобів», а також запропонували виділити більше коштів на придбання комп’ютерного обладнання. Згідно з бюджетним запитом установи, йшлося про 97 тисяч 200 гривень, тепер сума складатиме 250 тис. грн. Тож у центру буде можливість закупити комп’ютерів на цілий клас.

Погоджуючи виділення коштів на придбання або капітальний ремонт автобусних зупинок, наголосили на тому, що усі зупинки у місті повинні бути однотипними. Додатковим питанням розглянули запит на виділення 66 тисяч гривень для виготовлення 40 дощок пам’яті – їх розмістять на навчальних закладах, у яких навчалися загиблі воїни.

Комісія одноголосно проголосувала проти виділення понад 477 тисяч гривень для капітального ремонту приміщення туристично-інформаційного центру.

Розглянули також кілька земельних питань. Погодили усі, окрім одного, що стосувалося затвердження умов проведення земельних торгів з продажу права оренди ділянки несільськогосподарського призначення на вулиці Ковельській, 140/111.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: