12:07, 04 листопада 2022

У Володимирі розглянули проекти видатків бюджету громади на 2023 рік

У Володимирській міській раді під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Ірини Лошенюк відбулося підсумкове засідання робочої групи з питань формування бюджету громади на 2023 рік, на якому до розгляду винесли три питання порядку денного.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

В рамках першого питання щодо погодження бюджету та надання рекомендацій до розгляду на засіданні виконавчого комітету міської ради членам комісії представили проекти видатків на 2023 рік. Серед них найбільше коштів планують спрямувати для забезпечення управління соціальної політики, на компенсацію пільгового проїзду авто, територіальний центр для одиноких непрацездатних громадян, компенсаційні виплати по догляду за інвалідами, заклади загальної середньої та дошкільної освіти громади, художню та музичну школи, програми розвитку туризму, утримання муніципальної варти, КП “Володимир-Волинське ТМО”, КП “Центр первинної медичної допомоги”, ЦНАПу, центру культурних послуг, дитячої юнацької спортивної школи, МЦФЗН “Спорт для всіх”, а також на послуги КП “Полігон”, організацію благоустрою та відшкодування відсотків за кредитами “Тепла оселя”.

В ході обговорення депутати порушили питання доцільності функціонування ФПП “Бізнес-Центр”, а також висловили зауваження щодо якості квіткових насаджень КП “Троянда”. Депутат Наталія Василець зауважила, що орендна плата для підприємців, які проводять господарську діяльність у приміщенні управління з гуманітарних питань є невисокою і її варто переглянути.

Затвердили члени комісії й дату, форму та місце проведення громадського обговорення проекту бюджету, яке відбудеться 18 листопада у приміщенні культурно-мистецького центру о 16:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: