17:55, 13 Липня 2022

У Володимирі роботодавців закликають легалізовувати трудові відносини

1 липня стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло», основною метою проведення якої  є роз’яснення працедавцям неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У рамках підтримки такої акції 12 липня у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  відбулося бліц-навчання для роботодавців за участю головного державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Тетяни Мельникової.

Під час зустрічі роботодавців поінформували про можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу. Також, учасники заходу дізналися про зміни у трудовому законодавстві під час воєнного стану, про відповідальність у разі порушення роботодавцями чинного законодавства.  Крім того, роботодавці мали змогу отримати додаткові відомості про всі гарантії, які розповсюджуються на найманих працівників.

Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь» в процесі якого роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на конкретні запитання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: