10:08, 18 Жовтня 2023

У Володимирі ремонтують вісім вулиць та два двори

Доки погода дозволяє, у громаді продовжують виконувати планові роботи, зокрема ремонти восьми вулиць та двох прибудинкових територій. У підсумку це дозволить зберегти від подальших руйнувань дорожнє покриття та забезпечить комфортне пересування мешканців.

Про це повідомляють на сайті міста Володимира.

На вулиці Ревуцького наразі тривають підготовчі роботи до вкладання асфальтного полотна протяжністю понад 600 метрів, а саме формується дорожнє корито, яке засипають щебеневою сумішшю. Протягом двох тижнів на цій вулиці роботи завершать. Цьогоріч виконали і низку ямкових ремонтних робіт на вулицях населених пунктів громади, але за літній період з’явились нові вибоїни, тому вирішили провести ремонт найбільш аварійних ділянок.

Капітально ремонтують підрядники прибудинкові території на вулиці Ковельській 73, 102 та 104. Тут замінюють каналізаційні мережі, які за роки експлуатації вже вийшли з ладу. Управління інфраструктури разом з підрядниками врахували думку мешканців щодо збільшення паркомісць та збереження зелених зон. За сприятливих погодних умов у цьому році прибудинкові території відремонтують.

Активно тривають роботи з вкладання тротуару на вулиці Зимнівській. За словами першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, після перемоги завершать ремонт усієї вулиці зі встановленням нових зупинок та вкладанням фінального шару асфальтного покриття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: