14:03, 27 Травня 2024

У Володимирі призначили виплати грошових допомог

24 травня відбулося засідання комісії з соціальних питань по Володимир-Волинській міській територіальній громаді, яке очолює керуючий справами міськвиконкому Ірина Лошенюк.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Володимирська міська рада.

Під час засідання члени комісії розглянули дев’ять питань порядку денного, що стосуються різних виплат та допомог жителям громади. Таким чином, 245 громадян, які звернулися до міської ради з відповідними заявами, отримають одноразову грошову допомогу на загальну суму 511 тисяч гривень.

За результатом розгляду звернень  щодо призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких 11 осіб отримають виплати на загальну суму 45 тисяч гривень.

Вісім заявників, які звернулися щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років включно, отримають виплати на загальну суму 60 тисяч гривень.

За поданням начальника управління соціальної політики Наталії Голюк КП “Полігон” відшкодують кошти за надані послуги з організації та проведення поховання загиблих (померлих) військовослужбовців на суму 72 940 грн, а також за надані послуги з організації та проведення поховання одиноких громадян на суму 8 066 грн.

Розглянувши звернення громадян, комісія погодила надання грошової  допомоги на поховання двом громадянам по 1654 грн. Також на засіданні комісії ухвалили рішення про видачу продуктових наборів для 30 осіб, які опинились в скрутному матеріальному становищі.

Розглянули подання начальника управління соціальної політики щодо надання одноразової допомоги  жінкам, яким присвоїли почесне звання України «Мати-героїня», в результаті чого погодили виплату трьом матерям по тисячі гривень.

Окрім цього, комісія погодила виплату одноразової допомоги двом сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців на встановлення (придбання) пам’ятників по 20 000 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: