19:34, 13 Жовтня 2022

У Володимирі привітали захисників України

13 жовтня у Володимирській міській раді очільник громади Ігор Пальонка привітав захисників та захисниць України, а також волонтерів з прийдешнім святом.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Напередодні Дня захисників і захисниць України міський голова привітав володимирчан, які мають таке високе звання, а також волонтерів, що уже багато місяців поспіль є янголами-охоронцями наших бійців. А вже 14 жовтня, саме у день відзначення найголовнішого свята країни, Ігор Анатолійович планує здійснити поїздку у місце розташування бригади, аби особисто привітати військовослужбовців з цим знаменним днем.

“Від імені громади міста дякуємо кожному українському воїну за мирне небо над головою. Саме ви, за покликанням долі, захищаєте цілісність та суверенітет нашої країни.  Я вдячний волонтерам громади, які, не покладаючи рук, щоденно працюють для підтримки наших бійців. Переконаний, що саме завдяки таким людям ми збережемо свою незалежність та самобутність, яку століттями відстоювали козаки, воїни УПА, а тепер і сучасні українці та виборемо щасливе майбутнє для нових поколінь. Ми переможемо, бо ми – українці”, – зазначив у вітальному слові міський голова.

Відтак, за гідне й сумлінне виконання військового обов’язку у найскладніші для країни часи та з нагоди свята – Дня захисників і захисниць України подяками міського голови та цінними подарунками нагородили:

Олексія Антошина – спеціаліста служби охорони державної таємниці Володимир-Волинського районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки, працівника Збройних Сил України;

Ореста Бабія – спеціаліста-оператора служби охорони державної таємниці Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Військовослужбовців військової частини А 2892 – Андрія Качана, Андрія Михалика, Анастасію Павлосюк, Валерія Пойду, Івана Приходька;

Волонтерів Анастасію Гаманюк та Віталія Клака;

Членів Володимир-Волинського міського благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» Наталію Гінайло та Василя Сусіка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: