21:46, 27 Липня 2022

У Володимирі привітали почесну громадянку міста Людмилу Патлашинську

27 липня, напередодні відзначення Дня міста та Дня Української Державності привітали ветерана педагогічної праці Людмилу Патлашинську з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Володимира». Попередньо на сесії міської ради, яка відбулась 3 червня, за значні заслуги перед територіальною громадою в галузі культури і мистецтва депутати одноголосно ухвалили таке рішення.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Міський голова Ігор Пальонка особисто та від імені всіх депутатів, членів виконавчого комітету, працівників влади привітав Людмилу Сильвестрівну, подякувавши за її неоцінений вклад та участь у громадсько-політичній та творчій діяльності становлення Української Державності. Пані Людмила подякувала всім присутнім за присвоєння такого високого титулу, поділилась переживаннями щодо теперішніх подій в країні та зачитала вірш із власної збірки поезій «Минуле болить, а майбутнє кличе до єдності».

Людмила Патлашинська – педагог із понад 40-річним досвідом, а ще відома поетеса, письменниця, краєзнавиця, членкиня міського осередку «Союзу українок», та борчиня за незалежність України. Цього року перед своїм 90-річним ювілеєм пані Людмила видала збірку патріотичних віршів, більшість накладу якої реалізує, аби зібрати кошти на ЗСУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: