13:33, 14 Лютого 2023

У Володимирі приміщення станції переливання крові планують передати на баланс громади

14 лютого у Володимирській міській раді відбулась оперативна нарада під головуванням очільника громади Ігоря Пальонки, під час якої керівники структурних підрозділів виконавчого комітету звітували про виконану роботу та доповідали про стан справ у галузях, які вони курують.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Як повідомила начальник відділу комунальної власності Лариса Процька, проводять підготовку проектів рішень на чергову сесію та виконком, також провели аукціон, згідно з яким частину приміщення школи у селі Ласків здадуть в оренду під харчоблок.

Проводять прийом громадян та робота з нормативними документами, опрацьовують звернення членів родин загиблих військовослужбовців  – повідомила директор управління «ЦНАП» Алла Троць.

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицика поінформувала присутніх, що бюджет за січень виконали з перевиконанням, розглядають бюджетні запити щодо розподілу вільних залишків.

«Профінансували державні соціальні допомоги на суму понад шість мільйонів, продовжується робота по передачі діючих субсидійних справ на пенсійний фонд, а також ведуть роботу з внутрішньо переміщеними особами», – повідомила начальник управління соціальної політики Наталія Голюк.

Керівник КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок поінформувала, що реєструються поодинокі випадки захворюваності на COVID-19. Продовжують проводити  щеплення від коронавірусу. У наявності вакцини  Pfizer, Coronavak, Johnson, а також отримали вакцини для профілактики коронавірусу у дітей віком 5-11 років.

Як повідомив медичний директор КП “Володимир-Волинське ТМО” Віталій Баюн, в лікарні на стаціонарному лікуванні перебувають 300 пацієнтів. Продовжують ремонтні роботи у приймальному, реанімаційному відділеннях, а також частині дитячого відділення. Окрім цього, розпочалися роботи зі встановлення ангіографа.

Керівник територіального центру соціального обслуговування Інна Мацьоха повідомила, що станом на сьогодні в територіальному центрі на обслуговуванні перебуває 1029 осіб. Постійно покращується матеріально-технічна база стаціонарного відділення, запровадили відзначення днів народжень. Продовжує свою роботу благодійна їдальня, також працюють над формуванням продуктових наборів для людей, старших 80-ти років.

У підсумковому виступі міський голова Ігор Пальонка повідомив, що найближчим часом відбудуться переговори з обласним керівництвом щодо передачі приміщення станції переливання крові на баланс громади. Серед виділення коштів на черговій сесії міської ради в пріоритеті будуть об’єкти, ремонт яких розпочали у попередні роки. Також у цей перелік включать ремонт приміщення ДРАЦСу. Виділятимуть кошти на закупівлю генераторів. Також очільник громади доручив усім, хто причетний до збору місцевих податків, спланувати роботу так, аби в громаді відбувся ріст їхньої сплати до бюджету громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: