20:49, 13 Липня 2022

У Володимирі провели ярмарок вакансій

11 липня фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості організували ярмарок вакансій, на якому роботодавці презентували свою діяльність та розповіли про основні вимоги до кандидатів на посади продавців та запросили охочих відвідати торговельні зали.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У наші часи професія продавця одна із найбільш поширених та найбільш популярних. Роботодавці завжди перебувають у пошуку відповідних кандидатів на робочі місця продавців. Адже цей працівник, перш за все, психолог і порадник, який у будь-якій ситуації повинен бути стриманим і терплячим.

З такою потребою і звернулись підприємці Анна Принда (магазин «Маяк») та Вікторія Бондарук (магазин «Пан млинець») у Володимир-Волинську міськрайонну філію Волинського обласного центру зайнятості. Разом з тим, пані Анна та пані Вікторія ознайомили учасників заходу з числа тимчасово незайнятих громадян, з робочим графіком, розміром заробітної плати та соціальними гарантіями у разі працевлаштування у їхні заклади.

Під час зустрічі жваво обговорювали усі деталі працевлаштування,  у результаті якого, п’ятеро безробітних виявили бажання індивідуально поспілкуватись з роботодавцями задля подальшого працевлаштування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: