20:20, 30 Грудня 2021

У Володимирі проклали новий водогін на одній з вулиць

Приємним подарунком для жителів вулиці Кобзарської наприкінці року став новий водогін, роботи з прокладання якого завершились 30 грудня. Нагадаємо, що через часті пориви, які траплялися на цій ділянці, жителі терпіли незручності, а підприємство зазнавало збитків. Відтак ухвалили рішення щодо капітального ремонту мережі. Вартість робіт з прокладання 480 метрів водогону становить 2,6 мільйона гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

30 грудня комісія у складі представника будівельно-монтажної організації ТзОВ «Будівельні споруди міста» – виконроба Володимира Івашова, інженера технічного нагляду Віктора Коменди, головного інженера УВКГ Ярослава Ковалюка, інженера виробничо-технічного відділу Віталія Токаря провела приймальне гідравлічне випробовування напірного трубопроводу на міцність та герметичність.

Після завершення робіт здійснять його промивку та хлорування. Щоб не створювати незручності напередодні новорічних свят для жителів, які користуються водогоном, введення його в експлуатацію запланували на 12 січня.

Заміна зношених труб мережі водопроводу значно зменшить кількість поривів та втрат води, а також дасть можливість зекономити на енергоносіях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: