22:39, 24 Березня 2022

У Володимирі проінспектували виконання робіт із благоустрою

Незважаючи на воєнний стан, комунальні підприємства Володимир-Волинської громади працюють у штатному режимі, виконуючи щоденні завдання щодо благоустрою та забезпечення оборони громади. 24 березня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук проінспектував ряд робіт, які зараз виконують працівники комунальних підприємств.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Нині у по всій громаді  забезпечують регулярне вивезення сміття, комунальники ліквідовують стихійні сміттєзвалища, забезпечують жителів водо- та теплопостачанням. Працівники КП «Троянда» розпочинають висадку дерев та квітів. Планово та на звернення громадян проводять кронування дерев та їх подрібнення, плануються роботи з прибирання кладовищ.

Кронування дерев уже здійснили цими днями працівники управляючої житлової компанії на вулицях Привокзальній та Ковельській. Найближчим часом ці роботи продовжать у місцях, на які вказують місцеві жителі.

Зважаючи на сприятливі погодні умови, працівники КП «Полігон» розпочали грейдерувати бічні вулиці, зокрема вулиці – Ільїна, Лишеня, Георгія Проскури та прилеглі до них. У ніч з 24 на 25 березня в місті працюватиме спецтехніка для очистки дорожнього покриття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: