19:22, 21 Грудня 2021

У Володимирі проінспектували ремонт водогону

21 грудня міський голова Ігор Пальонка разом із керівником  УВКГ Сергієм Луцюком проінспектували хід робіт капітального ремонту водопроводу на вулиці Кобзарській у місті Володимирі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як зазначив очільник громади, саме на цій ділянці траплялися часті пориви, що спричиняло незручності для жителів та працівників водоканалу. У зв’язку із цим ухвалили рішення замінити старі чавунні труби діаметром 500 мм на поліуретанові діаметром 400 мм. Ігор Пальонка наголосив, що цей водопровід є важливим об’єктом, оскільки від нього залежить якісне постачання води населенню. На капітальний ремонт мережі виділили 2,6 мільйона гривень з місцевого бюджету.

”Завершення капітального ремонту планується до кінця поточного року. А от оплата відбуватиметься у два етапи: половину підрядна організація отримає цього року, а другу половину – наступного. Декларуючи підтримку комунальних підприємств, ми дотримуємося обіцянки, надаючи фінансування на проведення ремонтних робіт, придбання матеріалів і техніки. Новий водогін дасть можливість зменшити втрати води і зекономити на електроенергії. Я особисто контролюю ці роботи, і за інформацією підрядників, встигаємо завершити їх до кінця року”, – розповів міський голова.

Сергій Луцюк підтвердив слова міського голови, зазначивши, що ця ділянка є дійсно важливою для міста:  “По ній проходить водопровід протяжністю 480 метрів діаметр труби 500 мм. Це старі чавунні труби, що дуже близько розташовані біля залізничної колії.  Внаслідок вібрації, викликаної рухом потягів, водопровід досить часто виходив з ладу, спричиняючи перебої з водопостачанням. Тому ухвалили рішення замінити його. Це значно поліпшить якість надання послуг населенню та зменшить втрати”.

Прокладання водогону проводиться методом горизонтального буріння, під час якого використовуються спеціальні бурові установки, при цьому не пошкоджується дорожнє покриття, також цей метод є вигідний у плані економії коштів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: