19:04, 26 Червня 2021

У Володимирі презентували збірку віршів та обговорили майбутнього пам’ятника на зустрічі із вдовами загиблих бійців

Міський голова Ігор Пальонка провів чергову зустріч із вдовами та матерями загиблих учасників АТО/ООС.  Такі зустрічі у стінах міської ради уже стали традиційними, адже проводяться вони щомісяця для того, щоб почути проблеми тих, хто втратив на війні найрідніших людей, та допомогти у їх розв’язанні.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

Цього разу зустріч розпочалась незвично – із невеличкої презентації збірки віршів вчительки-пенсіонерки з Льотничого Лідії Козак, яку представив міський голова. Пані Лідія почала писати вірші, відколи на Сході розгорілась війна. Її син також захищав нашу Батьківщину,  виконуючи свій громадянський обов’язок під час першої хвилі мобілізації. На щастя, він повернувся живим, проте жінка з болем у серці зустрічає кожну новину про нові смерті.

Нещодавно, завдяки старанням небайдужих людей, вірші, які Лідія Козак досі писала у шкільному зошиті у клітинку, побачили світ у вигляді друкованої збірки, яка отримала назву «Ви у пам’яті вічно живі». Її поетеса присвятила загиблим бійцям уже Небесного легіону та їхнім матерям.

Під час презентації Лідія Козак подарувала кожній жінці, яка втратила свого чоловіка чи сина, свою дебютну збірку. Також пані Лідія продекламувала кілька нових віршів, які не увійшли у збірку, зокрема поетичний твір, присвячений річниці трагедії під Волновахою.

Після такого ліричного відступу приступили до більш приземлених тем – Ігор Пальонка відповів на питання вдів та матерів загиблих бійців щодо пільг, виділення коштів на пам’ятники померлим бійцям, щодо медичного забезпечення, земельних ділянок, проїзних квитків у громадському транспорті та щодо вакцинації від коронавірусу.

У свою чергу, міський голова поцікавився думкою жінок щодо того, у якій саме центральній частині міста вони бачать встановлення майбутнього пам’ятника, конкурс на який нині добігає кінця. Пролунали пропозиції щодо скверу, який знаходиться на вулиці Небесної Сотні та щодо місця, де нині розташована пам’ятна дошка із світлинами бійців, проте більшість зійшлась на думці, що про місце варто говорити, коли можна буде побачити візуалізацію майбутніх проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: