11:35, 21 Вересня 2023

У Володимирі працювала робоча група з легалізації найманої праці

З метою забезпечення підвищення свідомості роботодавців щодо дотримання норм та вимог трудового законодавства, а також рівня обізнаності найманих працівників про ризики, пов’язані з неофіційною працею та переваги легального працевлаштування, робоча група продовжує проводити інформаційну кампанію щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Цього разу робоча група відвідала об’єкти торгівлі, які розташовані на вулиці Ковельській у Володимирі. Під час проведення інформаційного заходу роботодавців та найманих працівників у черговий раз ознайомили з наслідками використання нелегальної праці та відповідальністю роботодавців за порушення трудового законодавства.

Роботодавцям зауважили, що потрібно не чекати на проведення перевірок, а своєчасно і правильно оформляти найманих працівників, виплачувати й відображати у звітності реальну зарплату.

Окрім цього, члени робочої групи нагадували, що обов’язковою умовою правильного оформлення новоприйнятих працівників є вчасне повідомлення про їхнє прийняття органу ДПС.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: